Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 859 komentarzy

Kwestia smaku ...

Halszka - społeczno-polityczno-kulturalny

Jestem ,,faszystką,,

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ja i moi rodacy w państwie polskim, chcemy świętować odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. To ja jestem suwerenem w tym państwie. Nie jestem mniejszością narodową, jestem Polką w polskim państwie.

No cóż, ponieważ za miłość do mojej Ojczyzny - Polski, za patriotyzm, za prawo do świętowania polskich świąt narodowych trzeba płacić i gdy mam być uznana za faszystkę, przez otumanionych ludzi, często moich niegdysiejszych "przyjaciół" - niech tak będzie. Nazywajcie mnie i mnie podobnych ,,faszystami,,. To nie zmienia jednak faktu, że faszystami to wy jesteście. 

 
Ta cała, oczywista dla wszystkich Polaków, prowokacja po to była wam potrzebna, wam zdrajcom Polski, by zniszczyć odradzający się polski patriotyzm. 
 
Żebym ja i moi rodacy w państwie, mieniącym się polskim, nie mogła świętować dnia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku? Gdzie my jesteśmy. To ja jestem suwerenem w tym państwie. Nie jestem mniejszością narodową, jestem Polką w polskim państwie. Nie, to obecne  państwo, toczące nas jak rak, nie ma już prawa do nazwy: Rzeczpospolita Polska. 
 
Polacy, drodzy Rodacy. My musimy ponownie stworzyć państwo polskie, bo zdrajcy, uzurpatorzy, złodzieje ukradli nam to, co wywalczyliśmy  w roku 1980. TRZEBA ZACZĄĆ OD POCZĄTKU. Nie jeden raz w polskiej historii przeżywaliśmy podobne opresje. Poradzimy sobie i teraz. Trzeba też się usilnie modlić o to. To daje siłę do walki o wartości, które są nam najdroższe: Bóg , Honor, Ojczyzna.
 
Musimy też doraźnie bronić ludzi aresztowanych, za udział w święcie Niepodległości Polski i skazanych, naszych rodaków represjonowanych przez reżim, obecnie rządzący na polskich ziemiach. Nie obroniliśmy jednego Starucha, mamy ich teraz setki. Jutro będą tysiące i obozy koncentracyjne dla Polaków !!!  Rządzą nami faszyści. Tak będzie jeśli teraz nie zareagujemy wystarczająco mocno.
 
 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej