Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 859 komentarzy

Kwestia smaku ...

Halszka - społeczno-polityczno-kulturalny

Wojny niesprawiedliwe

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jestem wstrząśnięta.

Jeszcze niedawno mogłam Niemcom powiedzieć, że my Polacy nie musimy wstydzić się naszego wojska, bo nie brało udziału w brudnych, niesprawiedliwych wojnach, w których było agresorem i mordercą. A dzisiaj, po Afganistanie, Iraku i ...

Jestem wstrząśnięta - polskie lotnictwo we wspólnych manewrach z Izraelem? Polskie wojsko ma brać udział w morderstwach popełnianych przez żydów na Bliskim Wschodzie, w Palestynie, w Iranie, w ... NIESPRAWIEDLIWYCH wojnach? Tego nigdy nie było. Gdzie honor polskiego żołnierza? Obecny rząd w państwie na terytorium Polski nie jest z polskiego ducha, nie jest polski. Może z ducha niemieckiego, może angielskiego, może żydowskiego, może ruskiego, ale nie polskiego. A to polski duch
jest przyszłością cywilizacyjną, Panowie, jeśli ludzkość ma przetrwać. Polski duch miłości.

Tak, nasza cywilizacja jest prawdziwie lepsza. CYWILIZACJA MIŁOŚCI - my Polacy mamy lepsze zakotwiczenie w prawdzie, którą jest Boże jej objawienie. Potrafimy tę prawdę rozumieć, "czytać", nią żyć - nie kreujemy prawdy naszymi małymi ludzkimi móżdżkami. Przyszłość, szansa i nadzieja dla ludzkości leży w zrozumieniu tego.

Jestem wstrząśnięta - polskie lotnictwo we wspólnych manewrach z Izraelem? Polskie wojsko ma brać udział w morderstwach popełnianych przez żydów na Bliskim Wschodzie, w Palestynie, ...w Iranie, w NIESPRAWIEDLIWYCH wojnach? Gdzie honor polskiego żołnierza? Będę się musiała wstydzić za polskie wojsko i nie będę mogła, jako Polka, z wyższością patrzeć na morderców?
 
 
   

 

KOMENTARZE

 • Czy nasze F16 rozpoczną III Wojnę Światową ?
  Polskie F16 mają wziąć udział w manewrach w Izraelu.
  Będą naprowadzane przez izraelskie lotnictwo.

  Manewry w tamtym rejonie w tak zapalnym okresie przygotowywanej agresji na Iran mogą w mgnieniu oka przerodzić się w wojnę.

  Wystarczy jeśli nasz F16 zostanie (oczywiście omyłkowo) naprowadzony na baterię plot. któregoś z sąsiadów Izraela.

  Czy godzimy się na rozpętanie wojny przy naszym udziale ?
 • @Halszka
  Dla żydowskich wojen napadowych na Bliskim Wschodzie nie ma usprawiedliwienia. Także dla ludzi, którzy wciągają Polaków w te wojny.
 • @Ptasznik z Trotylu 17:36:53
  Tak, to jest następny, niezwykle ważny aspekt sytuacji, w jakiej znalazła się Polska pod rządami obecnych zdrajców i sprzedawczyków. Uwikłanie nas w konflikt zbrojny o wymiarze światowym.

  Jest w tej informacji jeszcze wiele innych problemów, chociażby roli żydów w obecnej sytuacji politycznej Polski na świecie. Jest o czym myśleć i czemu się sprzeciwiać i z czym walczyć.
 • @Poruszyciel 17:44:45
  Właśnie, nie ma usprawiedliwienia dla ludzi, którzy ściągają na Polskę i na Polaków niebezpieczeństwo, hańbę, wojnę, ludzkie nieszczęście, skutkujące następstwami ekonomicznymi i negatywnym osądem historii. Nie dla wspólników morderców, zainstalowanych w rządzie Tuska w III RP. Zastanawiam się, jak będzie żył Tusk po zakończeniu kariery politycznej, jeśli tego dożyje. Komu, któremu Polakowi spojrzy w oczy. Kto napluje mu w twarz?
 • Polska + Izrael?
  W imię czego?
  Chyba tylko hańby.
 • @Akwedukt 18:47:42
  W imię nowego porządku świata, do którego to pociągu chce lub musi załapać się Tusk i jego kamarylla. Myślę, że Sikorski może mieć w tej sytuacji kluczowe znaczenie.
 • Za wojną w Iraku były PO, PIS, SLD i PSL.
  Jarosław Kaczyński w sejmie mówił: 'To jest nasza wojna'. Tak więc nie tylko Tusk popiera wysyłanie polskich żołnierzy na niesprawiedliwe wojny.
 • @vice wersal 20:17:49
  Tak było.
 • @Uniplas 10:44:38
  A jak jest na Białorusi? Jestem ciekawa. Chętnie bym tam pojechała zobaczyć, jak jest naprawdę. 20 % przyrostu PKB rok do roku. HO,HO. Nieźle. Jeśli dobrze wiem, to nie są zagrożeni wojną ze strony Izraela. Po co tam nasze lotnictwo? No, chyba że są zagrożeni i Pan o tym coś wie. Wspólne manewry z Białorusią? Hm. To chyba byłoby bardziej naturalne, bo bliżej. Tylko w jakim celu? Nic mi się nie klei w tej Pańskiej wypowiedzi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej