Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 859 komentarzy

Kwestia smaku ...

Halszka - społeczno-polityczno-kulturalny

Wojny niesprawiedliwe

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jestem wstrząśnięta.

Jeszcze niedawno mogłam Niemcom powiedzieć, że my Polacy nie musimy wstydzić się naszego wojska, bo nie brało udziału w brudnych, niesprawiedliwych wojnach, w których było agresorem i mordercą. A dzisiaj, po Afganistanie, Iraku i ...

Jestem wstrząśnięta - polskie lotnictwo we wspólnych manewrach z Izraelem? Polskie wojsko ma brać udział w morderstwach popełnianych przez żydów na Bliskim Wschodzie, w Palestynie, w Iranie, w ... NIESPRAWIEDLIWYCH wojnach? Tego nigdy nie było. Gdzie honor polskiego żołnierza? Obecny rząd w państwie na terytorium Polski nie jest z polskiego ducha, nie jest polski. Może z ducha niemieckiego, może angielskiego, może żydowskiego, może ruskiego, ale nie polskiego. A to polski duch
jest przyszłością cywilizacyjną, Panowie, jeśli ludzkość ma przetrwać. Polski duch miłości.

Tak, nasza cywilizacja jest prawdziwie lepsza. CYWILIZACJA MIŁOŚCI - my Polacy mamy lepsze zakotwiczenie w prawdzie, którą jest Boże jej objawienie. Potrafimy tę prawdę rozumieć, "czytać", nią żyć - nie kreujemy prawdy naszymi małymi ludzkimi móżdżkami. Przyszłość, szansa i nadzieja dla ludzkości leży w zrozumieniu tego.

Jestem wstrząśnięta - polskie lotnictwo we wspólnych manewrach z Izraelem? Polskie wojsko ma brać udział w morderstwach popełnianych przez żydów na Bliskim Wschodzie, w Palestynie, ...w Iranie, w NIESPRAWIEDLIWYCH wojnach? Gdzie honor polskiego żołnierza? Będę się musiała wstydzić za polskie wojsko i nie będę mogła, jako Polka, z wyższością patrzeć na morderców?
 
 
   

 

KOMENTARZE

 • Czy nasze F16 rozpoczną III Wojnę Światową ?
  Polskie F16 mają wziąć udział w manewrach w Izraelu.
  Będą naprowadzane przez izraelskie lotnictwo.

  Manewry w tamtym rejonie w tak zapalnym okresie przygotowywanej agresji na Iran mogą w mgnieniu oka przerodzić się w wojnę.

  Wystarczy jeśli nasz F16 zostanie (oczywiście omyłkowo) naprowadzony na baterię plot. któregoś z sąsiadów Izraela.

  Czy godzimy się na rozpętanie wojny przy naszym udziale ?
 • @Halszka
  Dla żydowskich wojen napadowych na Bliskim Wschodzie nie ma usprawiedliwienia. Także dla ludzi, którzy wciągają Polaków w te wojny.
 • @Ptasznik z Trotylu 17:36:53
  Tak, to jest następny, niezwykle ważny aspekt sytuacji, w jakiej znalazła się Polska pod rządami obecnych zdrajców i sprzedawczyków. Uwikłanie nas w konflikt zbrojny o wymiarze światowym.

  Jest w tej informacji jeszcze wiele innych problemów, chociażby roli żydów w obecnej sytuacji politycznej Polski na świecie. Jest o czym myśleć i czemu się sprzeciwiać i z czym walczyć.
 • @Poruszyciel 17:44:45
  Właśnie, nie ma usprawiedliwienia dla ludzi, którzy ściągają na Polskę i na Polaków niebezpieczeństwo, hańbę, wojnę, ludzkie nieszczęście, skutkujące następstwami ekonomicznymi i negatywnym osądem historii. Nie dla wspólników morderców, zainstalowanych w rządzie Tuska w III RP. Zastanawiam się, jak będzie żył Tusk po zakończeniu kariery politycznej, jeśli tego dożyje. Komu, któremu Polakowi spojrzy w oczy. Kto napluje mu w twarz?
 • Polska + Izrael?
  W imię czego?
  Chyba tylko hańby.
 • @Akwedukt 18:47:42
  W imię nowego porządku świata, do którego to pociągu chce lub musi załapać się Tusk i jego kamarylla. Myślę, że Sikorski może mieć w tej sytuacji kluczowe znaczenie.
 • Za wojną w Iraku były PO, PIS, SLD i PSL.
  Jarosław Kaczyński w sejmie mówił: 'To jest nasza wojna'. Tak więc nie tylko Tusk popiera wysyłanie polskich żołnierzy na niesprawiedliwe wojny.
 • @vice wersal 20:17:49
  Tak było.
 • @Uniplas 10:44:38
  A jak jest na Białorusi? Jestem ciekawa. Chętnie bym tam pojechała zobaczyć, jak jest naprawdę. 20 % przyrostu PKB rok do roku. HO,HO. Nieźle. Jeśli dobrze wiem, to nie są zagrożeni wojną ze strony Izraela. Po co tam nasze lotnictwo? No, chyba że są zagrożeni i Pan o tym coś wie. Wspólne manewry z Białorusią? Hm. To chyba byłoby bardziej naturalne, bo bliżej. Tylko w jakim celu? Nic mi się nie klei w tej Pańskiej wypowiedzi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej