Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 859 komentarzy

Kwestia smaku ...

Halszka - społeczno-polityczno-kulturalny

A2

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Autostrada A2 na miarę możliwości Tuska.

 

Mój syn jechał samochodem z Warszawy do Wrocławia w dniu "gospodarskiego przelotu" Tuska nad autostradami i miał, wraz z innymi pasażerami tego samochodu, niezłą zabawę, przyglądając się, jak budujący drogę rozpościerali po jej poboczach szerokie płachty czarnej foli, poszerzając optycznie drogę. Żartownisie uznali, że teraz wystarczy utwardzić te folie jakimś sprajem i autostrada gotowa.
 
Autostrada A2 na miarę możliwości Tuska. 
 
Nie wiem tylko, czy taka autostrada spodoba się kibicom, którzy przyjadą do Polski na mecze. Nie mieć w kraju autostrad, to dla nich, jak nie mieć telefonu komórkowego, czegoś całkowicie oczywistego w cywilizowanym świecie. Ale nie w kraju rządzonym przez złodziei, aferzystów, nieuków i zera moralne.

KOMENTARZE

 • czyżby????
  Po pierwsze od kiedy A2 prowadzi z Warszawy do Wrocławia?
  po drugie od kiedy pomiędzy Warszawą a Wrocławiem jest JAKAKOLWIEK autostrada?
  po trzecie czy była to folia czy geowłóknina którą rozkłada się na poboczach przed posadzeniem roslinności coby chwasty się nie rozrastały.????
 • @pancerne rowery 15:05:02
  Czy to nie wszystko jedno, jaki numer ma droga między Wrocławiem a Warszawą? Od pewnego czasu nie prowadzę samochodu i możliwe, że to nie A2, a jakiś inny numer. No i ma Pan rację, na tej trasie nie ma autostrady, a ... miała być. Nic istotnego w moim komentarzu się nie zmienia. To jaki to numer tej drogi? Mogę sama sprawdzić, ale skoro dla Pana Ma to znaczenie, proszę...droga wolna.
 • A trawę na zielono też malowano?
  Sztuka jest sztuka. Największy przekręt w dziejach ludzkości to jednak A4 między Katowicami, a Krakowem. Często o tym pisuje prasa regionalna tamże i nikt tych cwaniaków nie może ruszyć. Tak się umocowali.

  Dlaczego państwo nie zarządza autostradami, po co pośrednicy dojący nas bez miłosierdzia. Właśnie po to, jest okazja, to jest i kręcenie lodów.

  Dawniej w PRL za skręcenie paru kilo mięsa bywały wyroki śmierci. Jakie teraz powinny być kary? Ćwiartowanie dla lodziarzy?
 • @pancerne rowery 15:05:02
  Cynk musiał być. Nowa folia rozciągnięta? Tak samo jak szybko pomalowany sufit na stołówce. Niestety, Farba spadła z sufitu na głowę wizytatora generała Zygmunta Huszczy.
 • Skoro
  od tego zależy wypłata to pewnie też bym tak robił.
 • @Marek Kajdas 15:51:53
  A jakie narzędzia do "ruszenia tych cwaniaków" mają obywatele w Polsce?
  Żadnych. Owi cwaniacy mają Polaków w dupie i śmieją się z nas w kułak. No, i co im możemy zrobić? Robią, co chcą: rabunek stoczni, hut, kopalni, ... ,sądy - sprawa Gawrońskiego, Wyszkowskiego, Starucha - itp, itd. Głodowe wypłaty, terror skarbowy, nawet nie da się tego szybko wymienić, tak tego, wołającego o pomstę do nieba, tego bezprawia tak dużo. Bandycki sejm wymyśla prawo "do kręcenia lodów", jak Pan pisze, a nie w interesie Polaków, obywateli, mieszkańców naszej ziemi.

  Jeśli Polacy nie pojmą, jak działa ten mechanizm i nie zorganizują się sami - a to jest bardzo trudne przy wszechobecności różnego rodzaju tajnych służb specjalnych na usługach naszych wrogów, ale nie niemożliwe - nasze dzieci i wnuki ... Boże, ukarz srogo tych, którzy nas krzywdzą. Okaż karzącą sprawiedliwość. Prosimy Cię, Panie. Dopomóż nam.
 • @goodness 17:43:00
  Skoro młodzi ludzie, luźno związani z polityką albo i wcale, śmieją się z tego co wyprawia ten palant i wstydzą się za wizerunek Polski, jaki pozostanie w świecie utrwalony po tym Euro, to coś znaczy. To ważny fakt polityczny. Ci młodzi ludzie nie będą mogli odczuwać żadnej dumy, z tego jaki obraz Polski wywiozą stąd cudzoziemcy. A przecież chcieli by czuć się dumni z Polski. A tu tylko wstyd i tyle.
 • @west 18:52:06
  A nie powinien Pan. Powinien Pan chcieć uczciwych pieniędzy za uczciwą pracę od uczciwych pracodawców. Tak powinno być, a nie zgadzać się na wszechobecną bylejakość, cwaniactwo, złodziejstwo i demoralizację. Więcej godności powinniśmy wykazywać. Godności.
 • @Halszka 20:59:50
  Halszka uważam Sejm, jako obiekt budowlany posiada piękną architekturę i ładnie się prezentuję jak piękna fregata. Tylko na takie perełki ciągle polują piraci. Oni rzadko wciągają czarną flagę na maszt, częściej pływają pod obcą banderą.
 • @Halszka 15:45:39
  Autostrada Warszawa - Wrocław???? miała być????? chyba za Adolfa łacząca Breslau z Warszau
  A gdyby było wszystko jedno toby psy zadami szczekały.
 • @Marek Kajdas 15:51:53
  Należy wiec dokładnei popatrzeć za czyjej władzy autostrady Kraków - Katowice, Kutno - Poznań i Gdańsk - Toruń dostały prywatnych nadzorców którzy uwłaszczylli się na publicznych drogach. Rządy AWS, SLD i PIS iLPR Samoobrona. Super nie????
 • @pancerne rowery 08:12:40
  Mocne, szczególnie te zady. Nie znałam tego powiedzenia a są to dosadnie sformułowane potoczne mądrości - bardzo obrazowe i przez to śmieszne. Pewien znajomy mawiał: "lubią go, jak psy dziada w ciasnej dziurze". Też dobre i - z psami. Polecam do kolekcji stosowanych argumentów.
 • @pancerne rowery 08:15:17
  Och, a PO nie ? Nawet teraz?
 • @Halszka 11:18:53
  A to wskaż odcinek autostrady który w ciągu ostatnich 5 lat przeszedł w prywatny zarząd - niestety specjalnie lub nie każda poprzednia ekipa zostawia kwiatki kolejnej - spadek po SLD to obwodnica Augustowa ( Cimoszewicz i jego "uruchomienie" ściany wschodniej" i a2 ( Miller, który zmienił przebieg drogi by przechodziła przez Łódz a nie tak jak była projektowana wzdłóż starej drogi nr 2 i linii kolejowej. Spadek po PIS-LPR -Samoobrona to wstrzymanie na dwa lata prac projektowych, referendum w sprawie Rozpudy - gdy było wiadomo że i tak nic nie da, brak aplikowania do UE o środki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej